Rošty

Libra HN T5
Komfortní lamelový rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou. 5 zón tuhosti, 28 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 8 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Libra motor T5
Kvalitní lamelový rošt polohovatelný s pomocí motoru. Dálkové ovládání dotykovým panelem. 5 zón tuhosti, 28 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 9 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Libra T5
Komfortní lamelový rošt pevný. 5 zón tuhosti, 28 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 8 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Lyra
Standardní lamelový rošt pevný. 26 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti. Výška roštu cca 5 cm, doporučená nosnost do 110 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Lyra HN
Komfortní lamelový rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou. 26 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti. Výška roštu cca 5 cm, doporučená nosnost do 110 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Masiv HN
Rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou. 16 (14) lamel. Výška roštu cca 6,5 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro základní typy pěnových a latexových matrací.
Masiv motor
Rošt polohovatelný s pomocí motoru. Dálkové ovládání dotykovým panelem. 16 lamel. Výška roštu cca 8 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro základní typy pěnových a latexových matrací.
Masiv rolo
Rošt pevný, rolovatelný. 16 (14) lamel. Výška roštu cca 2 cm, doporučená nosnost do 120 kg. Doporučujeme pro základní typy pružinových, pěnových a latexových matrací.
Masiv v ramu
Rošt pevný v rámu. 16 (14) lamel. Výška roštu cca 6,5 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro základní typy pružinových, pěnových a latexových matrací.
Media HN T5
Komfortní lamelový rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou. 6 zón tuhosti, 28 lamel (frézované lamely pro změkčení v ramenní oblasti). Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 8 cm, doporučená nosnost do 120 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Media T5
Komfortní lamelový rošt pevný. 6 zón tuhosti, 28 lamel (frézované lamely pro změkčení v ramenní oblasti). Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 8 cm, doporučená nosnost do 120 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Orion flex HN T8
Kvalitní lamelový rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou. 28 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 5 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Orion HN T5
Kvalitní lamelový rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou. 28 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 5 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Orion motor T5
Kvalitní lamelový rošt polohovatelný s pomocí motoru. Dálkové ovládání dotykovým panelem. 28 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 6 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Orion T5
Kvalitní lamelový rošt pevný. 28 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 5 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Polaris
Exkluzivní rošt pevný. Nastavitelný speciální bodový pružící systém (standard 60 ks), 7 zón tuhosti. Výška roštu cca 11 cm, doporučená nosnost do 120 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Polaris HN
Exkluzivní rošt polohovatelný – nastavení části hlavy a nohou. Nastavitelný speciální bodový pružící systém (standard 60 ks), 7 zón tuhosti. Výška roštu cca 11 cm, doporučená nosnost do 120 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Polaris motor
Exkluzivní rošt polohovatelný s pomocí motoru. Dvoumotorový pohon, bezdrátové dálkové ovládání, transformátor s úsporou el.energie až 90 %. Záložní zdroj s možností nastavení roštu do základní polohy při výpadku proudu. Nastavitelný speciální bodový pružící systém (standard 60 ks), 7 zón tuhosti. Výška roštu cca 12 cm, doporučená nosnost do 120 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Sargas HN T5
Exkluzivní lamelový rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou. 6 zón tuhosti, 28 lamel (frézované lamely pro změkčení v ramenní oblasti). Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 8 cm, doporučená nosnost do 120 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Sargas motor T5
Exkluzivní lamelový rošt polohovatelný s pomocí motoru. Dvoumotorový pohon, bezdrátové dálkové ovládání, transformátor s úsporou el.energie až 90 %. Záložní zdroj s možností nastavení roštu do základní polohy při výpadku proudu. 6 zón tuhosti, 28 lamel (frézované lamely pro změkčení v ramenní oblasti). Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 9 cm, doporučená nosnost do 120 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Sargas T5
Exkluzivní lamelový rošt pevný. 6 zón tuhosti, 28 lamel (frézované lamely pro změkčení v ramenní oblasti). Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti a středový stabilizační popruh. Výška roštu cca 8 cm, doporučená nosnost do 120 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Sirius HN T12
Exkluzivní lamelový rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou. 7 zón tuhosti, 42 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti (12 ks zdvojených lamel). Výška roštu cca 8 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Sirius motor T12
Exkluzivní lamelový rošt polohovatelný s pomocí motoru. Dvoumotorový pohon, bezdrátové dálkové ovládání, transformátor s úsporou el.energie až 90 %. Záložní zdroj s možností nastavení roštu do základní polohy při výpadku proudu. 7 zón tuhosti, 42 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti (12 ks zdvojených lamel). Výška roštu cca 9 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Sirius T12
Exkluzivní lamelový rošt pevný. 7 zón tuhosti, 42 lamel. Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti (12 ks zdvojených lamel). Výška roštu cca 8 cm, doporučená nosnost do 130 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Sirius visco
Exkluzivní lamelový rošt pevný. 5 zón tuhosti. Kombinace viscoelastických pěnových polštářků s lamelami. Polštářky z viscoelastické „paměťové“ pěny jsou vsazeny do bederní a ramenní části – podpora křížových obratlů je zajištěna lamelami pod polštářky. Viscoelastická „paměťová“ pěna – schopnost reagovat na teplo a tlak s optimálním přizpůsobením tvaru lidského těla. Výška roštu cca 8 cm, doporučená nosnost do 120 kg. Doporučujeme pro pěnové a latexové matrace.
Vela
Lamelový rošt pevný. 15 (13) lamel. Výška roštu cca 5 cm, doporučená nosnost do 110 kg. Doporučujeme pro základní typy pružinových, pěnových a latexových matrací.
Vela HN
Lamelový rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou. 15 (13) lamel. Výška roštu cca 5 cm, doporučená nosnost do 110 kg. Doporučujeme pro základní typy pěnových a latexových matrací.
Vela rolo
Virgo
Lamelový rošt pevný. 15 lamel. Výška roštu cca 4,5 cm, doporučená nosnost do 90 kg. Doporučujeme pro základní typy pružinových, pěnových a latexových matrací.
Virgo HN
Lamelový rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou. 15 lamel. Výška roštu cca 4,5 cm, doporučená nosnost do 90 kg. Doporučujeme pro základní typy pěnových a latexových matrací.

 

© 2010 created by websession.cz, Sklápěcí postele