Bezpečnostní dveře

Zámečnická pohotovost: p. Valenta 720 758 515

Bezpečnostní dveře Kareš - bezpečnostní dveře do bytu

  • Materiály, ze kterých jsou bezpečnostní dveře vyrobeny musí odpovídat normám ČSN.
  • Při výběru bezpečnostních dveří si nezapomeňte vybrat i kvalitní bezpečnostní vložku. Firma Kareš nabízí široké spektrum bezpečnostních vložek a bezpečnostního kování.
  • Bezpečnostní dveře by měly být odolné proti vypáčení, vylomení, vysazení z pantů, roztažení zárubní a všem ostatním možnostem napadení.

České bezpečnostní dveře - bezpečnostní dveře s tradicí

Ti, co si bezpečnostní dveře již koupili:

Teprve až bezpečnostní dveře od firmy Kareš nám poskytly skutečný pocit bezpečí. Tyto bezpečnostní dveře všem vřele doporučujeme.
manželé Horákovi, Praha 8

Od objednání bezpečnostních dveří, až po jejich montáž vše ze strany firmy Kareš proběhlo naprosto hladce a v termínu. Bezpečnostní dveře Kareš proto rozhodně doporučuji.
Svatopluk P., Tábor

Bezpečnostní dveře Kareš jsem si vybral proto, že jsem nemusel upravovat stávající zárubeň, což bych u konkurenčních bezpečnostních dveří musel.
Jiří J., Pardubice

Bezpečnostní dveře do Vašeho bytu

Nové bezpečnostní dveře

bezpečnostní dveře bezpečnostní dveře

Dodáváme certifikované bezpečnostní dveře a bezpečnostní protipožární dveře vlastní výroby za 12.900 Kč vč. 15% DPH. Bezpečnostní dveře jsou vyráběny v mnoha typech, rozměrech, barvách a povrchových úpravách.

Nové bezpečnostní dveře Kareš

1. Vnitřní vstupní bytové bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře uzamyká rozvorový systém 8, příp. 16 aktivních čepů

Bezpečnostní dveře chrání ocelová mříž

• Další ochranou bezpečnostních dveří je hlubokotažný ocelový plech

• Cena bezpečnostních dveří fy. Kareš patří mezi nejnižší na trhu

 

Bezpečnostní dveře

2. Protipožární vnitřní vstupní bytové bezpečnostní dveře

Protipožární vnitřní bezpečnostní dveře mají obdobnou konstrukci jako vnitřní vstupní bezpečnostní dveře. Protipožární odolnost bezpečnostních dveří navíc zajištuje materiál FIBERFRAX - odolnost EI 30.

Bezpečnostní dveře firmy Kareš jsou složeny z pevnostní ocelové mříže v kombinaci s ocelovým hlubokotažným plechem. Bezpečnostní dveře uzamyká rozvorový systém osmi, případně šestnácti aktivních bezpečnostních čepů, které nezávisle zapadají do stávající kovové zárubně. Bezpečnostní systém je ovládán klíčem s možností využití stávajícího bezpečnostního kování a vložky zákazníka. Povrchová úprava bezpečnostních dveří dřevolaminací v různých odstínech. Na přání lze vyrobit i dvojbarevné bezpečnostní dveře

Bezpečnostní úprava stávajících dveří

Tato bezpečnostní úprava dveří se provádí na stávající jednokřídlé i dvoukřídlé dveře zákazníka. Základem je bezpečnostní opancéřování dveří ocelovým hlubokotažným plechem z vnitřní strany. Bezpečnostní plech je upevněn vruty do nosného rámu bezpečnostních dveří. Plech zamezuje proražení, proříznutí a prokopnutí bezpečnostních dveří z vnější strany. Bezpečnostní dveře jsou zajištěny v pěti bezpečnostních bodech. Třírozvorový trezorový zámek bezpečnostních dveří je ovládán bezpečnostní vložkou, chráněnou proti odvrtání, rozlomení a vyhmatání planžetou. Z bytu je zámek ovládán otáčením knoflíku bez použití klíče, z vnější strany je ovládán klíčem a chráněn ocelovým štítkem. Na straně u pantů jsou do bezpečnostních dveří namontovány dva ocelové trny, které zabraňují vysazení bezpečnostních dveří z pantů. Povrchová úprava je provedena čalouněním koženkou. Barvu lze vybrat ze vzorníku. Výplň slouží jako zvuková izolace pro bezpečnostní dveře.

Bezpečnostní dveře Kareš - bezpečnostní dveře pro Vás!

Přijďte si vybrat nové bezpečnostní dveře do naší vzorkové prodejny. Naši pracovníci Vám pomohou s výběrem těch nejvhodnějších bezpečnostních dveří.

Bezpečnostní dveře Kareš - české bezpečnostní dveře pro Vás!

© 2010 created by websession.cz, Sklápěcí postele